Wiadomości

14.07.2018

Grunty inwestycyjne w Głogowie – jak bezpiecznie kupić bez nieprzewidzianych kosztów dodatkowych?

Firmy, które na co dzień nie zajmują się inwestycjami budowlanymi, poszukując gruntu inwestycyjnego pod swoją inwestycję narażone są na szereg zagrożeń w związku ze złożonością i skomplikowaniem obowiązujących przepisów oraz wymaganych prawem warunków niezbędnych do zapewnienia. Częstokroć po zakupie gruntu, co wiąże się z dużymi wydatkami, inwestor rozpoczynając współpracę z projektantem dowiaduje się o wielu dodatkowych wymaganiach jakie na własny koszt musi zapewnić aby uzyskać pozwolenie na budowę i użytkowanie swojego obiektu – częstokroć w ekstremalnych przypadkach koszty dodatkowe potrafią przewyższać wartość zakupionej działki. Aby uchronić się przed ryzykiem nietrafionego zakupu warto uprzednio skonsultować się z doświadczonym biurem projektowym specjalizującym się w inwestycjach dla przemysłu i usług.

Dla firm i inwestorów prowadzących działalność gospodarczą w Głogowie, którzy bez przeszkód i nieprzewidzianych kosztów dodatkowych – planują pozyskać grunt i zrealizować swoją inwestycję oferujemy grunty inwestycyjne przy ul. Świerkowej w Głogowie (obręb Brzostów). Na prezentowanych terenach inwestycyjnych z sukcesem zrealizowano już sześć inwestycji dla firm produkcyjnych i usługowych – do zabudowy pozostało już jedynie 13.500 m2, wolne tereny inwestycyjne są w pełni uzbrojone w wymagane media (woda, kanalizacja, prąd, gaz). Nasza Spółka bez przeszkód już od kilku lat realizuje tu inwestycje oddając klientom do użytkowania wspólnie zaprojektowany obiekt w uzgodnionym terminie i za uzgodnione wynagrodzenie – bez konieczności ponoszenia kosztów dodatkowych przez inwestora.  Naszymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa oraz firmy rodzinne o ugruntowanej pozycji, które w związku z rozwojem planują sprawnie oraz bezpiecznie zrealizować swoje przedsięwzięcie. Inwestycje na gruntach w Głogowie realizujemy zazwyczaj w systemie zaprojektuj-wybuduj przy współuczestnictwie banku, co znacząco usprawnia cały proces inwestycyjny.

Dodatkowo, przy spełnieniu pewnych warunków, istnieje możliwość odłożenia w czasie opłaty za grunt do momentu uzyskania pozwolenia na budowę lub pozwolenia na użytkowanie obiektu, co jest dodatkowym atutem dla inwestora.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z naszą Spółką pod nr 665-462-647 lub poprzez formularz kontaktowy.