Wiadomości

13.04.2018

Projektowanie i kompleksowa realizacja inwestycji dla MŚP, firm rodzinnych oraz gospodarstw rolnych – zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy liderem w obsłudze inwestycyjnej małych i średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych z sektora produkcyjno-usługowego lub rolno-przetwórczego w Regionie byłego województwa legnickiego. Nasi klienci to prężnie działający przedsiębiorcy, którzy w związku z osiąganymi sukcesami rozwijają swoją działalność czego konsekwencją jest konieczność rozbudowy obiektów w których prowadzą swój biznes. Są to również firmy, które działają w wynajmowanych obiektach i w związku ze swoim rozwojem budują swoje własne biura, hale magazynowe bądź produkcyjne lub inną infrastrukturę.

Nasz zespół dzięki dużemu doświadczeniu w projektowaniu i realizacji inwestycji przeprowadzi najbardziej złożony projekt począwszy od uzgodnienia technologii, miejsca budowy, po wykonanie projektów wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, zgód i pozwoleń. Wspieramy również w pozyskiwaniu finansowania inwestycji a następnie realizujemy ją w ramach generalnego wykonawstwa pod klucz zapewniając dodatkowo całą obsługę związaną z oddaniem obiektu do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jeżeli planują Państwo rozwój swojego biznesu, co rodzi konieczność budowy bądź rozbudowy istniejących obiektów budowlanych nasz zespół dokona niezbędnych analiz i kompleksowo przygotuje Państwu cały proces inwestycyjny. Nasze biuro inwestycyjne, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacjach z klientami biznesowymi – przeprowadzi cały proces przy minimalnym angażowaniu z Państwa strony nie wprowadzając perturbacji w prowadzonej działalności, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku realizacji inwestycji metodą gospodarczą.

W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego – skontaktujemy się z Państwem w przeciągu jednego dnia roboczego.